Система національно-патріотичного виховання учнів через залучення до Всеукраїнської гри  «Сокіл « («Джура»)  в Трифонівській загальноосвітній  школі

Вересень

1.Розподіл на сотні (класи), вибір назви, девізу, пісні , старшин . Все відобразити в класних куточках. (Відповідальні класні керівники)

2.Планування гурткової роботи (гурток фізично загартованих дітей: волейбол, футбол;козацько-лицарського виховання

3. Підготовка до Дня українського козацтва. (Відповідальні  Журавльова Л. Є., Міщук С. Л.)

Жовтень

1.13 жовтня - проведення гри «Сокіл»(«Джура») .(Відповідальні  Журавльова Л. Є., Міщук С. Л.)

2. Волонтерська робота (Відповідальні класні керівники)

Листопад

1.Операція «Зелена хвиля». Озеленення шкільного приміщення. (Відповідальні класні керівники)

2. Операція «Чисте подвір’я». (Відповідальні класні керівники)

Грудень

1. 6 грудня -посвята у козачата (початкова ланка), джур козацьких (середня ланка),молодих козаків (старша іііііііідпоо.

2. Зустріч із учасниками АТО.

3. Участь у святах народного циклу.( День святого Миколая, Андріївські вечорниці).

Січень

1.Відвідування історичних пам’яток міста Львова (Відповідальні Шостенко Л.М., Журавльова Л.М.)

2.Участь у святах народного циклу

Лютий

1.Інтелектуальні змагання зі знання історії козаччини. (Відповідальна Севстьянова Г. П.)

2.Заходи приурочені пам’яті  Небесної сотні. (Відповідальна Сабат А.М.)

Березень

1.Підготовка та проведення Дня цивільної оборони:

-операція «Захист»;

-набуття знань, умінь та навичок з надання першої при захворюванні, травмах, евакуації потерпілих. (Відповідальні Міщук С. Л., Шаповал В. В.)

2. Відвідування Кам’янської Січі, Олешківської Січі.

Операція «Зелена хвиля».

Квітень

1. Розпочати роботу над спільним проектом «Операція снайпер. Обладнання стрілецького тиру».

2. Операція « Вправний вершник»

3. Операція «Зелена хвиля».

4. Волонтерська робота.

Травень

1. Патріотичний флеш-моб до 9 травня (Відповідальна Стовбовенко Н.О.)

2. Захист робіт по національно-патріотичному вихованню.

3. Родинне свято до Дня матері.

3. Операція «Зелена хвиля».

4. Волонтерська робота.

Червень-серпень

проведення конкурсів, зльотів, змагань, фестивалів, вікторин, походів, експедицій під час літнього таборування. Організація пошуково-краєзнавчих експедицій в рамках Всеукраїнського конкурсу на кращу краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край», туристсько-краєзнавчих експедицій «Моя Батьківщина – Україна», «Історія міст і сіл України», у тому числі і за напрямом «Козацькому роду нема переводу». Участь у регіональних туристсько-краєзнавчих освітянських проектах.

Операція «Дельфін»: участь в обладнанні місць для плавання, навчання плаванню, змагання з плавання та подолання водних перешкод.

Операція «Турбота»: допомога людям похилого віку, інвалідам, вдовам, дітям незахищених соціальних категорій, волонтерська участь у роботі з  ліквідації бездоглядності та  безпритульності дітей; «Добре діло» – виконання доброчинних справ відповідно до ідейних принципів лицарства

Аналіз та план виховної роботи на 2016-2017 н.р.

аналіз і план вих роб.docx (89485)