Розклад К уроків на час дистанційного навчання.docx (37237) Розклад для 5-10 класів

Розклад уроків на час дистанційного навчання (1-4 класи.docx (25413) Розклад для учнів 1-4 класів

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Згідно постанов Кабінету Міністрів України про карантинні заходи на території держави у приміщенні закладу освіти призупинено навчання на період  до  22.05. 2020 р..

Навчання учнів провадиться за допомогою технологій дистанційного навчання.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ НАШОГО ЗАКЛАДУ!

Організація навчання у кожному класі здійснюється через створення групи класу в месенджерах або соціальних мережах (в залежності від наявності останніх у батьків та/або дітей). До цих груп також підєднані вчителі-предметники, що викладають у цьому класі. Якщо ви ще не приєднані до такої групи, зверніться до вашого класного керівника тим способом, за допомогою якого ви з ним спілкуєтесь.

Щодня класний керівник або вчитель поширює завдання. Звертаємо вашу увагу, що єдиної державної платформи для дистанційного навчання на сьогодні не існує, тому вчителі самостійно обирають способи роботи з учнями.

Для узгодженої роботи рекомендуємо :

- дитині записувати усі завдання в щоденник та редагувати у разі необхідності;

- дітям і батькам - звертатися безпосередньо до вчителя-предметника у разі виникнення запитань (якщо у вас немає їх телефону або пошти зверніться до класного керівника).

Платформи та засоби для здійснення дистанційного навчання

у Трифонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Кучерява І.С. – українська мова та література – You Tube, платформа «На урок», месенджери: Viber, сайт школи;

Зарубіжна література - You Tube, платформа «На урок», месенджери: Viber,  Telegram, messenger; сайт школи;

Журавльова Л.Є. - українська мова та література - месенджери: Viber, facebook, bomcan;  відеоінструментів – skype, zoom; індивідуальні телефоні консультації.

Стрельченко С.С. -  інформатика – You Tubeплатформа «На урок», месенджери: Viber;

Математика та хімія - You Tube, платформа «На урок», месенджери: Viber;

Стовбовенко Н.О.математикаYou Tube, платформа «На урок», Мatific, Міксіке, месенджери: Viber, cервіс для створення веб конференцій: МійКлас;

Хімія -  You Tube, платформа «На урок», месенджери: Viber.

Сабат А.М. You Tube; телеуроки; cервіс для створення веб конференцій:  МійКлас; платформа «На урок»; Facebook; робота у  месенджері: Viber; листування поштою.

Василенко С.А.листування та обмін інформацією по e-mail; робота у  месенджері: Viber; сервіс Google Клас.

Мошкало Т.О.You Tube; Facebook;  Instagram; платформи: «На урок», «Всеосвіта».

Шаповал В.В. - You Tube; платформа «На урок»; робота у  месенджері: Viber.

Коваленко Л.В. - You Tube; робота у  месенджері: Viber; листування та обмін інформацією по e-mail; МійКлас.

Турченко О.Я. робота у месенджері: Viber.

Єременко Н.В.2 клас - You Tube; Facebook;  Instagram; платформа «На урок», «Всеосвіта».

Верхогляд Л.М.1 клас - Viber (блог).

Міщук С.М.3 клас: You Tube, месенджери: Viber; cервіс для створення веб конференцій:  МійКлас.

Пироганич З.М.4 клас – листування поштою.