ШАНОВНІ БАТЬКИ! УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОЧАТКУ НОВОГО 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

21.08.2020 11:09

У звязку з карантиними заходами з першого вересня у школі запроваджено нові правила:

1. Учні початкової ланки (1-4 класи) заходять у приміщення школи через центральний вхід (яким завжди користувалися).

2. Учні середньої та старшої ланки (5-11 класи) у приміщення школи заходять через запасний вихід.

3. Пересування учнів по території школи буде відмічене різними кольорами: жовтого - для учнів початкової ланки, червоного - для середньої та старшої ланки.

4. РЕКОМЕНДОВАНО! Для зручності та ,задля,  дотримання протиепідемічних правил, адміністрація школи та медична сестра рекомендують мати три маски різного кольору (червона, синя та біла).

5. Учні школи будуть користуватися шкільними антисептиками.

6. Навчання учнів буде здійснюватися у закріпленому за ними класі.

6. Кожного ранку учням будуть проводити температурний скринінг.

7. Учні із симптомами ОРЗ та ГРВІ на територію школи допускатися не будуть!